Návody k použití

Důležité upozornění: Pro trvající radost z hodinek Ingersoll je potřeba dbát následujících pokynů:

  1. Mechanické hodinky jsou citlivé na otřesy a nárazy – s hodinkami zacházejte s maximální opatrností, aby nedošlo k poškození mechanického strojku, při mechanickém poškození není možné uznat reklamaci.
  2. Vaše hodinky Ingersoll jsou chráněny proti vniknutí prachu a kapek vody, nejsou však určeny k plavání! Dbejte pokynu o vodotěsnosti dle návodu konkrétnímu modelu – hodinky osazené Swarowski kameny nesmí přijít do kontaktu s vodou, lakem či jinou kapalinou.
  3. Z podstaty funkce a konstrukce mechanického strojku mohou mít hodinky odchylku chodu až +/- 30 sekund denně – menší odchylka není důvodem pro reklamaci.
  4.  Mechanická omezení konstrukce podminují nastavení data. Datum nastavujte, prosím, vždy mezi 6. a 18. hodinou, jinak mohou být přímo poškozeny jednotlivé části strojku.

Pro zobrazení uživatelského návodu k hodinkám Ingersoll vyberte kód modelu hodinek a klikněte na něj. Po provedení výběru modelu se soubor automaticky otevře ve Vašem prohlížeči nebo se stáhne do složky stažených souborů. Kód modelu najdete na zadní straně pouzdra hodinek. 

Pokud Váš model hodinek není v seznamu níže přečtěte si Univerzální návod.

 

 

  • I13101
  • I13103

 

Zpět do obchodu