O nás - pohanka & co.

Jsme ryze česká společnost, která od roku 2009 provozuje, jak velkoobchodní, tak maloobchodní činnost vč. komplexního servisu. Zastupujeme hodinářské značky. Zajišťujeme budování distribuční sítě kamenných obchodů v působnosti České a Slovenské republiky, včetně vytváření obchodní politiky. Sídlo společnosti se nachází na adrese Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno. V květnu 2015 jsme otevřeli nové hodinářství na adrese Šilingrovo náměstí 7, Brno.

Naše společnost pohanka & co. s.r.o. je od roku 2009 výhradním dovozcem hodinek značky Ingersoll pro Českou republiku a Slovenskou republiku – jsme smluvním partnerem společnosti ZEON Ltd., která je majitelem ochranné známky a výrobcem hodinek Ingersoll. Pravé hodinky Ingersoll tedy můžete na území České republiky a Slovenské republiky koupit pouze od nás nebo našich smluvně vázaných obchodních partnerů.

Pozor na nákup hodinek Ingersoll za podezřele nízkou cenu nebo od neoprávněného prodejce – většinou se jedná o ilegální dovoz hodinek, které buď nejsou určeny pro náš trh nebo neprošly kvalitativní kontrolou – takovéto hodinky jsou většinou vyschlé (tedy po krátké době se zadřou) nebo mají jiný funkční problém. Na hodinky které nejsou koupeny v rámci naší distribuční sítě neposkytujeme servis.

 

Stylové hodinářství s přátelskou atmosférou, kde s Vámi budeme rádi diskutovat o hodinkách a všem kolem světa časomír.

 portrety02

Zpět do obchodu