O nás - pohanka & co.

Jsme ryze česká společnost, která od roku 2009 provozuje, jak velkoobchodní, tak maloobchodní činnost vč. komplexního servisu. Zastupujeme hodinářské značky. Zajišťujeme budování distribuční sítě kamenných obchodů v působnosti České a Slovenské republiky, včetně vytváření obchodní politiky. Sídlo společnosti se nachází na adrese Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno. V květnu 2015 jsme otevřeli nové hodinářství na adrese Šilingrovo náměstí 7, Brno.

Naše společnost pohanka & co. s.r.o. je od roku 2009 výhradním dovozcem hodinek značky Ingersoll pro Českou republiku a Slovenskou republiku – jsme smluvním partnerem společnosti ZEON Ltd., která je majitelem ochranné známky a výrobcem hodinek Ingersoll. Pravé hodinky Ingersoll tedy můžete na území České republiky a Slovenské republiky koupit pouze od nás nebo našich smluvně vázaných obchodních partnerů.

Pozor na nákup hodinek Ingersoll za podezřele nízkou cenu nebo od neoprávněného prodejce – většinou se jedná o ilegální dovoz hodinek, které buď nejsou určeny pro náš trh nebo neprošly kvalitativní kontrolou – takovéto hodinky jsou většinou vyschlé (tedy po krátké době se zadřou) nebo mají jiný funkční problém. Na hodinky které nejsou koupeny v rámci naší distribuční sítě neposkytujeme servis.

 

Stylové hodinářství s přátelskou atmosférou, kde s Vámi budeme rádi diskutovat o hodinkách a všem kolem světa časomír.

 portrety02

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení